O firmie

Firma Hranipex jesz czołowym europejskim producentem i dostawcą produktów i usług specjalistycznego doradztwa dla przemysłu meblarskiego. Grupa z centralą w Republice Czeskiej została założona w 1993 roku i dziś działa w ponad 60 krajach świata. Bogata oferta produktów obejmuje okucia i obrzeża, kleje meblarskie i specjalne środki oczyszczające oraz inne komponenty do produkcji mebli. 

Firma Hranipex ma świadomość swojej odpowiedzialności społecznej i kieruje się najwyższymi standardami etyki i zasadami zrównoważonego rozwoju. Poświęca wiele uwagi inwestycjom w badania i rozwój, bezpieczeństwo i jakość. Wdraża nowe technologie przynoszące oszczędność energii i ograniczające szkodliwe emisje. Poważnie traktuje swoje zobowiązania w zakresie ochrony środowiska. 

Kultura firmy jest oparta na stałych wartościach, które towarzyszą firmie od momentu jej założenia. Dbałość o pracowników, klientów, partnerów handlowych i dostawców pomaga budować długotrwałe relacje i udaną współpracę zespołową. Integralną częścią życia grupy Hranipex jest rozległa działalność charytatywna i wspieranie sportu i kultury.  

Dzięki aktywnemu podejściu do procesu stałego rozwoju i innowacji oraz wysokiej wartości dodanej wyrobów i usług grupa Hranipex tworzy nowe standardy, wzmacnia swoją pozycję na rynku i jest pierwszym wyborem nie tylko dla swoich klientów.

Filip Winkelhofer

Filip Winkelhofer

Prezes Zarządu HRANIPEX a.s.