Aktualności

Dotyk luksusu w kuchni

Również w roku 2016 nic się nie zmienia- kuchnia stanowi serce domu. Niezależnie od tego co będziemy o tym mówić, miłość przechodzi przez żołądek i nawet doradcy żywieniowi  nie pozwalają krytykować domowych potraw wykonanych z wysokiej jakości produktów,  dodatkowo przyprawionych miłością. Kuchnia nie stanowi tylko  miejsca dla przygotowywania  smakołyków gastronomicznych, ale często stanowi integralną część całego domu oraz tworzy jego design.

Meble dla dzieci: z drewna litego czy z płyty?

Zastanawiacie się, jak przygotować miejsce dla swojego małego niemowlaka? Mimo, że jeszcze nie chodzi, to i tak potrafi w sprytny sposób odkrywać wszystkie zakątki całego domu i wykonać dokładny test wytrzymałości mebli.

Państwa życzenia są dla nas motywacją

Obrzeża, obrzeża, obrzeża. Prawdopodobnie dokładnie to przyszłoby Państwu do głowy podczas wizyty w naszym centralnym magazynie w Komorovicach. Proszę jednak nie mylić się monotonnością słowa obrzeża, które wyraża główny produkt programu produkcyjnego firmy Hranipex. Obrzeża stanowią dla nas cały świat, są naszym motto, produkujemy je z entuzjazmem, dbamy o nie i tworzymy nowe. Stanowią one również silnik napędowy  naszego dążenia,  aby w swojej dziedzinie być liderem i spełniać życzenia każdego klienta. Asortyment naszych obrzeży jest więc nad wyraz bogaty.

Kreatywność dzieci jest najlepszą inspiracją dla producentów mebli

Wszyscy wiemy, jak dzieci lubią się bawić i jaką mają fantazję. Środowisko, w którym dorastają, powinno to respektować i jak najpełniej wspierać ich kreatywność.

Dziś wybraliśmy dla Was produkty kilku twórców, którzy starali się maksymalnie zbliżyć do wyobrażeń i potrzeb dzieci.

Porównanie top 10 designerskich trendów meblarskich 2015-2016

Przełom roku wiąże się zawsze z podsumowaniami i oczekiwaniem na to, co przyniesie nadchodzący okres. Poniższe porównanie pokazuje, które trendy się utrzymają, a które przeminą z wiatrem i odejdą w przeszłość.

Rady designerskie: Design drewnianych lamp nada ciepłego charakteru każdemu wnętrzu

Dziś przedstawiamy inspiracje dotyczące lamp, w których produkcji główną rolę odgrywa drewno. Designerskie lampy wnoszą do wnętrza klasyczny materiał w nieco mniej tradycyjnym aspekcie. Pozwólcie się zainspirować…

Rady designerskie: Huśtawki są trendy

W nowoczesnym wnętrzu zaczynają być zauważalne oryginalne stylowe elementy kojarzone z zabawą. Nawet prosty minimalistyczny pomysłowy design może wnieść powiew świeżości do przemysłu meblarskiego. Przedstawiamy pierwszy odcinek z przygotowywanego cyklu artykułów o meblach designerskich. Dziś zaprezentujemy interesujący niekonwencjonalny mebel do siedzenia – huśtawkę!

Złudzenie optyczne godne mistrza iluzji D. Copperfielda

Jak w dzisiejszych, pełnych różnorodności, czasach można jeszcze zaskoczyć i wzbudzić zainteresowanie innych? Przy wyborze mebli wymagającemu klientowi zależy nie tylko na najwyższej jakości, ale również na możliwości wyrażenia siebie.