Star-filled Created with Sketch.

FAQs

Produkty

Opisy techniczne i właściwości wszystkich produktów można znaleźć w ich kartach produktów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Jeśli jednak chcesz uzyskać jeszcze więcej szczegółów, możemy wysłać Ci arkusze techniczne różnych produktów pocztą elektroniczną. Wystarczy zadzwonić do jednego z naszych asystentów biznesowych.
Karty charakterystyki można pobrać tutaj w naszym sklepie internetowym po zalogowaniu. Link do każdej karty produktu można znaleźć w e-sklepie. Karty charakterystyki można również znaleźć w historii zamówień.
Bardzo zależy nam na odpowiedniej certyfikacji, ponieważ naszym celem jest dostarczanie produktów naprawdę wysokiej jakości. Wszystkie nasze krawędzie ABS posiadają certyfikat ITC i są zgodne ze standardami IKEA i ISO. Melamina i forniry posiadają certyfikat FSC. ABS UNI posiadają certyfikat bezpieczeństwa w kontakcie ze skórą. Na życzenie możemy przeprowadzić dalsze szczegółowe testy.
Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby usunąć wszelkie ograniczenia, które możesz napotkać. Zamówienia na podstawową kolekcję ABS realizujemy od 25mb i wielokrotność. Istnieje możliwość zamówienia obrzeży ABS w bloku od długości 1 mb. Dostarczamy kleje i środki czyszczące od jednego opakowania. Zawsze możesz znaleźć szczegółowe informacje w naszym aktualnym katalogu.
Tak! Oszczędzaj materiały i pieniądze. Możesz złożyć zamówienie na dowolne obrzeża ABS z naszej kolekcji od 25mb ( i wielokrotność).
Krawędzie forniru to delikatny, naturalny materiał, który łatwo ulega uszkodzeniu. Chcąc dostarczać produkty najwyższej jakości, nie rozwijamy fornirów. Możesz zamówić całe rolki.
Idealne dopasowanie krawędzi do płyt to nasza pasja. Możemy dostarczyć krawędzie pasujące do dowolnych dekorów produkowanych przez standardowych producentów płyt. Wystarczy wpisać numer płytyw wyszukiwarce na stronie głównej. Pojawi się dopasowane obrzeże i możesz je od razu zamówić.
Oczywiście. Zawsze bezcenne jest posiadanie póbki, który pomoże Ci podjąć decyzję. Możesz zamówić próbkę całej kolekcji Hranipex lub specjalnie ukierunkowaną próbkę bezpośrednio w naszym e-sklepie.
W naszej kolekcji znajduje się seria obrzeży ABS przeznaczonych do blatów w standardowej grubości 1 i 2 mm. Wystarczy wpisać numer tablicy w wyszukiwarce na stronie głównej. Pojawi się obrzeżei możesz je od razu zamówić.
W naszym zespole sprzedaży zawsze znajduje się co najmniej jeden specjalista od środków chemicznych. On / Ona odwiedzi Cię w najwygodniejszym dla Ciebie momencie i przejdzie przez cały proces oklejania obrzeży z Tobą na Twojej maszynie. Zoptymalizowaliśmy proces oklejania krawędzi w wielu miejscach. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze i unikniesz postrzępionych nerwów. Po prostu umów się na spotkanie.
To zależy od używanej okleiniarki. Zalecamy konsultację z naszym specjalistą od klejów i środków czyszczących.
Najlepszy środek czyszczący do danego kleju znajdziesz bezpośrednio w naszym e-sklepie. Wystarczy kliknąć w opis konkretnego kleju, który zawsze zawiera zalecenia dotyczące odpowiednich środków czyszczących. Lub skonsultuj się z naszym ekspertem od środków chemicznych.
Tak! Pod marką AdvantEdge posiadamy obrzeża ABS z warstwą Hot-Air. Możesz je po prostu zamówić tutaj w e-sklepie. Kliknij „Chcę zastosować warstwę funkcjonalną” bezpośrednio na wybranej krawędzi. Nakładamy warstwę w kolorze dekoru, dzięki czemu można uzyskać całkowicie jednolity wygląd. Twoi klienci będą zachwyceni.
Rozwiń swój profesjonalizm. Fugi PUR są odporne na wodę i wysokie temperatury, a przede wszystkim ładniej wyglądają. Przy odpowiednim ustawieniu okleiniarki i zastosowaniu odpowiedniego kleju szczelina jest prawie niewidoczna.
W niektórych przypadkach jest to możliwe. Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa życzenia i upewnić się, że wszystkie strony są usatysfakcjonowane. Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym.
Twój cennik zostanie w każdej chwili dostarczony na żądanie przez naszego sprzedawcę lub przedstawiciela handlowego. Możesz wysłać im e-mail lub zadzwonić.
Dbamy o środowisko i Twoje pieniądze. Dlatego możesz zamówić wszystkie krawędzie ABS z naszej kolekcji już od 1 metra. Wystarczy zamówić tyle, ile potrzebujesz.

Usługi

Chętnie Cię przywitamy i pomożemy zaspokoić Twoje potrzeby. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku 8:00-16:00.
Nasi przedstawiciele handlowi zawsze chętnie Cię odwiedzą. Cenimy sobie kontakt osobisty i lubimy zajmować się wszelkimi problemami, które możesz napotkać bezpośrednio w swoim warsztacie. Sprawdź zakładkę Kontakty i znajdź przedstawiciela dla swojego regionu.
Zapewnienie wysokiej jakości usług Tobie, naszemu klientowi, jest sercem naszej działalności. Zawsze staramy się spełnić Państwa życzenia. W ten sposób możesz umówić się na wizytę u jednego z naszych przedstawicieli handlowych w dogodnym dla siebie czasie, a oni osobiście omówią wszystko, czego potrzebujesz. Możesz wybierać z całej naszej oferty obrzeży i usług z nimi związanych bezpośrednio w naszym e-sklepie: - cięcie z jumbo rolki lub rolki, - przewijanie krawędzi z jumbo rolki lub rolki, - produkcja nietypowych rozmiarów lub powierzchni, - aplikacja kleju , - nałożenie warstwy funkcjonalnej, - naniesienie gorącego powietrza, - lakierowanie/lakierowanie. Wystarczy wybrać w e-sklepie żądaną krawędź, a następnie kliknąć na dalsze usługi.
Pobieramy opłaty za przewijanie, które pokrywają koszty naszych pracowników magazynowych, jak widać na tym filmie. Aktualny cennik możesz zobaczyć klikając tutaj.
To zależy od wymiarów; kliknij tutaj na cenniku, aby zobaczyć dokładną kwotę.
Wszystkie nasze oddziały posiadają magazyn wypełniony obrzeżami w najczęściej zamawianych wymiarach. Aktualizujemy i uzupełniamy tę ofertę zgodnie z wymaganiami klientów. Dlatego dodaliśmy wiele wymiarów, które są często wymagane. W ten sposób znacznie przyspieszyliśmy terminy dostaw. Jeśli nadal potrzebujesz nietypowego wymiaru, możemy go zrobić bezpośrednio podczas produkcji w Czechach i natychmiast wysłać do Ciebie.

Logistyka

Staramy się działać jak najszybciej, aby wyeliminować niepotrzebne przestoje. Zamówienia z kolekcji Hranipex dostarczane są następnego dnia w godzinach od 9:00 do 18:00.
Wysyłamy powiadomienia o statusie Twojego zamówienia, aby Cię informować. Dzięki temu zawsze wiesz, czy Twoje zamówienie jest w trakcie produkcji lub transportu i która firma spedycyjna je do Ciebie przywozi, w tym numer śledzenia przesyłki. Po prostu kliknij w otrzymany link, a będziesz wiedzieć o każdym kroku.
Aktualny cennik transportu tranzytowego znajdziesz tutaj.
Do dostarczania naszych towarów korzystamy z następujących firm: GLS, Pekaes, DHlt. W powiadomieniu, które otrzymujesz w momencie wysyłki, poinformujemy Cię, która firma zajmuje się Twoim zamówieniem.
Do kwoty kwoty doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 24,90 PLN.
Zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszystkie towary z kolekcji Hranipex były dostępne w magazynie. Jeśli Twoje zamówienie zawiera produkty, których nie ma w magazynie, poinformujemy Cię o terminie dostawy niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.
Staramy się jak najszybciej realizować wszystkie zamówienia. Kilka razy dziennie planujemy i optymalizujemy nasze zapasy zgodnie z otrzymanym zamówieniem, więc jest to mało prawdopodobne. Jeśli jednak czegoś nam zabraknie, możesz zdecydować, czy chcesz, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone w częściach, czy w całości.
Bezpieczeństwo i jakość transportu są dla nas kluczowe. Dlatego współpracujemy ze spedytorami posiadającymi certyfikaty niezbędne do przewozu ADR.
Nasze obrzeżapakujemy z największą starannością. Delikatne obrzeża pakowane są w folię ochronną i umieszczane w osobnych kartonikach. Wszystko dotrze w idealnym porządku.

Reklamacje

W przypadku usterki lub innych problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji: Twoja satysfakcja jest na pierwszym miejscu. Natychmiast skontaktuj się z przedstawicielem handlowym lub asystentem, który przeprowadzi Cię przez proces reklamacyjny.

Eshop

Rejestracja jest bardzo pomocna. Daje Ci natychmiastowy przegląd dostępnych cen, profil z Twoimi ulubionymi przedmiotami, historię Twojego konta oraz przegląd wszystkich zamówień, które możesz łatwo powtórzyć. Jednocześnie będziemy regularnie informować Cię o wszystkich ważnych wiadomościach. Nie wahaj się zalogować!
Nie ma problemu. Możesz pobrać faktury z naszej strony internetowej, jeśli jesteś zalogowany; możesz je znaleźć w swoim profilu bezpośrednio w porządku chronologicznym. W swojej historii możesz znaleźć nie tylko zamówienia i faktury, ale także ewentualne noty kredytowe. Co więcej, masz pełną historię niezależnie od tego, czy zamówiłeś przez e-sklep, czy gdzie indziej.
Zakupy z Hranipexem to zaleta sama w sobie. Masz gwarancję jakości, szybkości i bezbłędnej obsługi. Aby było jeszcze bardziej uatrakcyjnić, od czasu do czasu przygotowujemy specjalne oferty na różne produkty i usługi. Śledź nasze oferty specjalne na stronie głównej.

Kariera

Hranipex rozwija się, dlatego często poszukujemy nowych osób do naszego zespołu. Sprawdź zakładkę „Kariera”, w której znajduje się lista aktualnie dostępnych stanowisk. Na pewno coś znajdziesz. A jeśli nie, możesz zostawić tam swoje dane kontaktowe na wypadek, gdybyśmy w przyszłości szukali kogoś takiego jak Ty.
Lubimy tu pracować. Lubimy być Hranipexem. Więcej o tym, co to oznacza, dowiesz się w zakładce Kariera.
Nasze procedury rekrutacyjne nie różnią się zbytnio od tych, które można znaleźć gdzie indziej. Szczegóły dotyczące rozmów kwalifikacyjnych w Hranipex znajdziesz w konkretnym ogłoszeniu w zakładce Kariera.