Star-filled Created with Sketch.

Skuteczny środek do czyszczenia 3w1

Odkryjcie skuteczny środek do ręcznego czyszczenia płyt laminowanych i delikatnych powierzchni. Środek o przyjemnym cytrusowym zapachu.

Skuteczny środek do czyszczenia 3w1

Hraniclean 08 to środek czyszczący, którego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie czy podczas montażu u klienta. Można go używać do czyszczenia płyt meblowych i gotowych mebli, w tym materiałów o bardzo wrażliwej powierzchni, takich jak wysoki połysk czy głęboki mat. Czyści szkło, tworzywa sztuczne, powierzchnie lakierowane, metalowe i inne. Usuwa nie tylko pospolite zabrudzenia tj. odciski palców powstające podczas montażu mebli, ale także resztki klejów termotopliwych, naklejek papierowych i etykiet. Nadaje się zarówno do użytku przemysłowego, jak i ogólnego użytku domowego. Oferujemy go w postaci sprayu, takiego jak Hraniclean 08, który nie pozostawia smóg, ma przyjemny cytrusowy zapach, a czyszczenie nim mebli jest czystą przyjemnością.

Doskonały jako prezent po wykonaniu mebli Twojego klienta.

Regularna konserwacja
Drodzy klienci, aby nadal świadczyć najlepsze usługi, nasz sklep internetowy wymaga regularnej konserwacji. Szacowany okres konserwacji trwa od 30 września 20:00 do 2 października 7:00. Dziękujemy za zrozumienie. Zespół Hranipex