Styczeń 2019

Kompromis bez negatywówW Hranipexie uwielbiamy szczegóły.
Z jednej strony wiemy, że dla Was, obrzeże jest czymś bardzo istotnym (a jeśli tak, to jeden z naszych 120 ekspertów prawdopodobnie już jest w drodze, aby pomóc Wam dopracować proces oklejania obrzeży). Z drugiej strony wiemy również, że jeśli ten detal nie zadziała, cała produkcja zostaje zatrzymana. Właśnie tego staraliśmy się unikać w ciągu ostatnich 25 lat. I jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Od Nas do Was nigdy dłużej niż 24 godziny

Aby proces oklejania obrzeży zawsze był sprawny, mamy obrzeża dopasowane do każdej z tysięcy płyt, 85 światowych producentów. W chwili, gdy dokładnie przeanalizujesz wszystkie opcje i wybierzesz materiał do swojego następnego projektu, wiemy już dokładnie, jaką technologie i obrzeże zastosować, a także termin dostawy u Ciebie ,najpóźniej następnego dnia , jeśli jest dostępny na stanie magazynowym.

Dlaczego? Ponieważ duży magazyn jest naszą największą zaletą. Od nas do was nigdy dłużej niż 24 godziny , niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Nie znajdziesz żadnej różnicy. 

Pytasz dlaczego Hranipex ? Nie jesteśmy jedynym producentem obrzeży meblowych. Nawet nie największym. Ale to my poświęciliśmy najwięcej uwagi jednej kluczowej rzeczy - dopasowaniu.

Ostatecznie ten element decyduje, czy Waszą pracę wykonacie perfekcyjnie. Jeśli wybierzesz płytę, a my damy ci jedne z naszych 1660 obrzeży, które pasuje idealnie , wszystko pójdzie sprawnie.

Dla idealnego dopasowania, sprawdziliśmy między innymi dopasowanie płyt i obrzeży z Kronospanem. Staliśmy się ich autoryzowanym partnerem do Kronospan Global Collection. Dopasowania są gwarantowane zarówno przez Kronospan, jak i przez nas.

Jednak dopasowywanie nie dotyczy tylko koloru i struktury wzoru. Myślimy o tym nawet w takich obszarach, w których nie spodziewał byś się. Ostatnio dodaliśmy warstwę zapewniającą, że obrzeża Hranipex pasują do wzoru płyty pod każdym światłem. To jest nasze rozwiązanie dla efektu metameryzmu. To może brzmieć znajomo. Kolor płyty wybierzesz w świetle dziennym, ale gdy sprawdzisz ją pod lampą fluorescencyjną w warsztacie, nagle wygląda inaczej. To już nie zaskoczy Ciębie ani Twoich klientów.

Tniemy z tego samego materiału. Chcemy doskonałych mebli. Jak wy

Jesteś stolarzem. A to coś znaczy. Twoja praca jest twoim wizerunkiem. W stolarstwie, jak w każdym innym uczciwym zawodzie, jakość jest tym, na czym to wszystko polega. Kompromis w zakresie jakości oznacza utratę renomy i radości z pracy. Dlatego tego nie robisz. To się nikomu nie opłaca. W Hranipex patrzymy na to w ten sam sposób.

Obecnie większość naszych produktów wykonana jest z ABS. ABS gwarantuje, że krawędzie mebli wytrzymają wszelkie zadrapania i uderzenia, jakie mogą się zdarzyć. Zmiany temperatury lub wysoka wilgotność nie naruszą ich. Twoi klienci mogą również docenić, że ABS jest łatwy w recyklingu i nie ma wpływu na środowisko.

Pod względem jakości, dzisiejszym standardem europejskim jest grubość krawędzi 1 mm. To oczywisty wybór dla ostrych krawędzi płyty. Chociaż są wystarczająco elastyczne i giętkie, spełniają oczekiwania jakościowe, nie kopiują powierzchni ciętej płyty i nie wyglądają tak wyblakle jak płyty o grubości 0,5 mm. W ten sposób możesz być bezkompromisowy.

Jeśli we współczesnym meblarstwie istnieje naprawdę wrażliwy na detale materiał, to są to płyty o wysokim połysku. Właśnie dlatego Hranipex zaangażował się w przygotowanie kolekcji płyt akrylowych Senosan High Gloss. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Senosan, aby stworzyć płytę i obrzeże z tego samego materiału. Są one takie same, dając powierzchnię, która wygląda na jednolitą i zwartą w najdrobniejszych szczegółach. Jak wykonana ze szkła lub polerowanej stali.

Zrób to raz. Za pierwszym razem. Zrób to dobrze

Mówiąc o szczegółach, weź pod uwagę wpływ psychologiczny. Kiedy jest właściwy ledwo to zauważasz. Ale skaza, nawet najdrobniejsza, jest prawdziwym magnesem dla oczu. Niemożliwym do ukrycia.

Może Hranipex ma obsesję na punkcie szczegółów. To prawda, obrzeże meblowe nie jest jak lot na Marsa. Nie jest czymś na czym koncentrują się Twoi klienci. Ale to zależy od nas, aby ta rzecz została prawidłowo wykonana . Abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej. Twoje rzemiosło!