Grudzień 2015

Złudzenie optyczne godne mistrza iluzji D. Copperfielda

Jak w dzisiejszych, pełnych różnorodności, czasach można jeszcze zaskoczyć i wzbudzić zainteresowanie innych? Przy wyborze mebli wymagającemu klientowi zależy nie tylko na najwyższej jakości, ale również na możliwości wyrażenia siebie.

Widok z lotu ptaka

Do rozwiązania wielu problemów wystarczy spojrzenie z innej perspektywy. Również opinie mogą się zmienić po spojrzeniu na zagadnienie z różnych stron. Patrząc z doliny góry wydają się wyższe, a wierzchołki odleglejsze. Natomiast z lotu ptaka świat wygląda zupełnie inaczej i można go postrzegać z dystansem.

Jesienne zbiory targowe

W okresie jesiennym rolnicy i ogrodnicy zbierają płody swojej całorocznej pracy oraz układają plany na nadchodzący sezon. Wiele podobieństw mają także imprezy targowe, które licznie odbywają się również na jesień. Nie tylko na gruncie lokalnym, ale również międzynarodowym dokonywane są podsumowania kończącego się sezonu, na stoiskach targowych spotykają się wieloletni oraz potencjalnie nowi partnerzy handlowi. Jednocześnie wystawcy prześcigają się w prezentacji nowości, trendów i planów na kolejny rok.