Październik 2015

Mocne połączenie w okamgnieniu

Trzeba porządnie i w prosty sposób połączyć dwa kawałki płaskiego materiału albo szybko coś naprawić? Można bez obaw użyć wysokiej jakości obustronnej taśmy klejącej. Chociaż sceptyk bądź zwolennik wyłącznie tradycyjnych metod klejenia spodziewałby się, że wytrzymałość takiego połączenia będzie niewystarczająca, wyniki testów laboratoryjnych oraz praktyka dowodzą czegoś wręcz przeciwnego.

 

Państwa meble gwiazdą Internetu!

7 porad odnośnie reklamy online dla producentów mebli 

Również przemysł meblarski dosięgła rewolucja w wykorzystaniu Internetu i wszystkich jego możliwości. Większość firm, z małymi zakładami stolarskimi włącznie, prezentuje się na stronach internetowych i oferuje swoje produkty czy usługi za pośrednictwem sklepów online. Coraz częściej mamy również do czynienia z cyfrową reklamą. W ramach inspiracji prezentujemy kilka wskazówek, dotyczących internetowego wspomagania sprzedaży, dzięki którym łatwiej dotrą Państwo do potencjalnych klientów. 

FURNICA 2015

Szanowni Partnerzy Handlowi,
z radością informujemy Was, że swoje produkty będziemy prezentować na nadchodzących targach:
FURNICA 2015 Poznań, 6-9.10.2015, hala 7A, stoisko 66A
Będzie nam miło gościć Państwa na naszym stoisku.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia się na spotkanie w Kolonii w tym terminie prosimy o kontakt telefoniczny +48 76 855 14 00.

Z poważaniem Hranipex Team