Profil spółki

Profil spółki

Spółka Hranipex jest kluczowym producentem i dostawcą obrzeży meblowych w środkowej i wschodniej Europie. Portfolio naszych produktów zawiera, poza szeroką kolekcją obrzeży, również kleje topliwe, dyspersyjne, montażowe i konstrukcyjne. Nasz asortyment zamykamy ofertą środków do czyszczenia i elektronicznych urządzeń rozpryskujących, które oferujemy jako efektywne narzędzia pomocnicze przy naklejaniu części meblowych. Indywidualne podejście oraz fachowe doradztwo obejmuje całość naszego asortymentu.

Nasza Spółka powstała w roku 1993. W tym też roku rozpoczął się etap budowy i rozwoju firmy do dzisiejszej postaci stabilnego przedsiębiorstwa, które nasz zespół stara się ciągle doskonalić orientując się na potrzeby klienta. Poza rynkiem czeskim Hranipex posiada również oddziały w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Polsce, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii, na Litwie, Ukrainie, Białorusi i ma dealerów w innych krajach europejskich.

Naszym celem jest dalszy, dynamiczny rozwój oraz intensywne wchodzenie na rynki zagraniczne; w ten sposób naszym klientom staramy się zapewnić wymierne korzyści wynikające nie tylko z tej ekspansji, ale trakże konkurencyjności.

Sprawdzona w przeszłości filozofia firmy Hranipex jest i pozostanie również naszą drogą w przyszłość. Jakość, szybkość, niezawodność, najwyższej klasy serwis i profesjonalność pod każdym względem są podstawowymi kamieniami węgielnymi zadowolenia naszych klientów.

Proponujemy kontakt ze sprawdzonym dostawcą, który regularnie potwierdza swoją jakość w codziennej pracy z klientami!