Zamawianie on-line na start!

Czas to pieniądz - to maksyma, która w dzisiejszym zabieganym świecie stale zyskuje na znaczeniu. Wielkie koncerny i małe firmy szukają rozwiązań podnoszących efektywność uruchomionych procesów i przyśpieszających osiąganie celu. Każdego dnia zmagamy się z czasem a do wspomagania tej rywalizacji niezbędnymi narzędziami stają się między innymi nowoczesne i wysoko rozwinięte technologie.

Mamy pełną świadomość tego, jakie znaczenie ma dla Państwa czynnik czasu. Dlatego również firma Hranipex poszukuje przemyślanych rozwiązań pomagających skrócić czas pomiędzy złożeniem przez Państwa zlecenia a jego dostarczeniem. W związku z czym na linii startu, nieustającego wyścigu z czasem znalazło się składanie zamówień. Uniwersalnym narzędziem do składania zamówień na cały asortyment produktów dostępnych w ramach kolekcji firmy Hranipex jest nasz sklep internetowy. Dostępny przez 24 godziny na dobę stanowi jednocześnie wszechstronne źródło informacji. Ponadto sklep internetowy jest nieustannie aktualizowany w reakcji na pojawiające się zmiany i wszelkie nowości. Korzystając z możliwości zamawiania za pośrednictwem naszego portalu, można znacznie efektywniej zarządzać swoim czasem poprzez zamawianie tylko w momencie, który będzie najbardziej dogodny dla składającego zamówienie.

Podstawową funkcją sklepu internetowego jest przejrzyste wystawianie wszystkich produktów z kolekcji Hranipex, które są dostępne on-line. Przy zakupie obrzeży meblowych za pośrednictwem sklepu internetowego mogą Państwo dodatkowo skorzystać ze wszystkich usług, które standardowo są oferowane naszym Klientom. Do tych usług należy: możliwość wykonania nietypowego zamówienia szytego na miarę, naniesienie kleju na wybrane obrzeże ABS lub przycinanie obrzeży na żądany wymiar.

Wśród dodatkowych funkcji podnoszących komfort użytkowania portalu znajdują się: tabelki porównawcze on-line służące poradą w wyborze najlepszego obrzeża meblowego ABS, możliwość stworzenia własnej listy ulubionych produktów lub przegląd historii własnych zamówień. Wybór rodzaju transportu lub dołączenie istotnej dla Państwa adnotacji przy dowolnym produkcie należą do standardu.

Zamawianie on-line daje wiele korzyści, jest wygodne, oszczędne czasowo i przejrzyste a dodatkowo umożliwia natychmiastową kontrolę. Aby ten stan się utrzymał, nieustannie pracujemy nad jego rozwojem, reagując na wszystkie pożyteczne rady ze strony użytkowników i udoskonalając kompleksowość usługi.

Jeśli chcecie Państwo już na starcie sztafety o najszybszą dostawę wybranych produktów zająć pozycję między doświadczonymi zawodnikami, to mamy dla Państwa instrukcje podstawowe prosto od naszego trenera on-line.

Niech zwycięży najlepszy!