Stół fitness nie tylko dla managerów!

Jesteś projektantem i masz siedzącą pracę? Spędzasz nad rysunkami mnóstwo czasu i narzekasz na to, że nie masz czasu na sport? Lub znasz szefów, przykładowo Twoich Klientów, którzy mają ten sam problem? My w firmie Hranipex nieustannie poszukujemy nowych trendów i inspiracji, którymi się chętnie dzielimy. Ostatnio nas zainteresowało rozwiązanie przeznaczone właśnie dla tych osób, które nie mają czasu i mają siedzącą pracę.

 

 

Robb Godshaw, który studiował sztukę w Kalifornii, wymyślił i sam sobie złożył taki stół roboczy, do którego zrobił wielkie drewniane koło wzorowane na kole dla swojego chomika, aby w trakcie swojej pracy mógł uprawiać sport (patrz zdjęcie). Koło ma 61 cm szerokości (24 cali) i dwa metry wysokości (80 cali). Teraz może pracować i jednocześnie uprawiać turystykę pieszą. Zobaczymy, czy ten interesujący rodzaj mebli przyjmie się w biurach, w domowych pracowniach oraz w centrach fitness, aby obciążeni pracą managerzy nie tracili podczas uprawiania sportu ani minuty ze swojego drogocennego czasu. Podczas uprawiania sportu będą mogli nadal wysyłać swoje e-maile, tworzyć fascynujące prezentacje i pisać wnioski na swoje zebrania.  

W celu nadania bardziej designerskiego wyglądu temu prototypowi zalecamy przemontowanie drewnianych obrzeży meblowych po obu stronach obwodu tego wielkiego koła. Na podstawie prostego wzoru dla okręgu można wyliczyć ich długość – dla obu stron koła będzie zatem potrzebne łącznie 12,57 m (około 495 cali) obrzeży.

Teraz znamy już łączną długość obu obrzeży, ale jeśli chcesz wiedzieć, jakie obrzeża zalecamy, to przejdź bezpośrednio do wzornika, który znajduje się tutaj .